Filtruj

Praca C - Końskie

1-3 z 3 ofert pracy

Elektromonter - praca od zaraz!

Końskie

Zadania: Uzupełnianie wiązek elektrycznych Wymiana uszkodzonych wiązek elektrycznych Montaż anten, kamer, sterowników Uzupełnianie płyt elektrycznych w brakujące przekaźniki diody Przestrzeganie zasad BHP Wymagania: Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub produkcyjnej Zdolności manualne Umiejętnoś...

25.04.202425.04.2024

Praca w Niemczech zbiór truskawek

ŁUKASZŁUKASZ
Końskie

Witam poszukuje osób (kobiet) do zbioru truskawki w Niemczech. Wyjazd do Niemiec około 15-20 maj do 5 lipiec. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu bezpłatne. Stawka akordowa 5 euro za klatkę Truskawki zrywane z pola z szypułką Miejscowość okolice Paderborn Więcej informacji udziele telefonic...

13.04.202413.04.2024

Praca w NIEMCZECH - opieka seniorów + KURS językowy

PROMEDICA24PROMEDICA24
Końskie

PRACA JAKO OPIEKUN/KA SENIORA W NIEMCZECH Oferujemy: Legalne zatrudnienie Oferty na terenie całych Niemiec Możliwość przejazdu z KONTRAKTU NA KONTRAKT Atrakcyjne wynagrodzenie, świetne oferty i bonusy świąteczne Oczekujemy: Doświadczenie rodzinne/prywatne/zawodowe Empatia Mile widziany języ...

05.04.202405.04.2024
od 6000 zł