Filtruj

Praca C - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

Fryzjer, pomoc do salonu urody

BEATABEATA
Kraśnik

Jeśli włosy to twoja pasja ,z którą wiążesz swoją przyszłość ,to zapraszam do naszego zespołu.Poszukuję do współpracy osoby na stanowisko fryzjer damsko/męski lub barber, ewentualnie pomoc do salonu urody, recepcjonistka. Nie wymagam doświadczenie lecz chęci i zaangażowania, oraz pozytywnego podejś...

15.05.202415.05.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KUCHARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kraśnik

Numer oferty: StPr/24/0438Obowiązki:przygotowywanie posiłków typu kebabWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Znajomość kuchni wschodniejWykształcenie:podstawoweZawód:Kucharz*Miejsce pracy: Krasińskiego 13a, 23-204 Kraśnik, powiat: kraśnicki, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pra...

11.05.202411.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

KUCHARZ

URSZULA SHARMA SHRI MADAN LALURSZULA SHARMA SHRI MADAN LAL
Kraśnik

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków typu kebab Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kucharz* umiejętność - Znajomość kuchni wschodniej...

10.05.202410.05.2024