Filtruj

Praca Cad Autocad - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Technolog/Kosztorysant ds. ślusarki aluminiowej

JAROSŁAWJAROSŁAW
Lublin

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Technolog/Kosztorysant ds. ślusarki aluminiowej. -Zakres obowiązków: * projektowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z obowiązującymi normami * bieżącą obsługa zleceń produkcyjnych * tworzenie specyfikacji m...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

PERFEKT LUBELSKA FABRYKA OKIEN SP. Z O.O.PERFEKT LUBELSKA FABRYKA OKIEN SP. Z O.O.
Lublin

Zakres obowiązków: 1.Projektowanie konstrukcji okien i drzwi oraz fasad z profili PVC i aluminium oraz przygotowanie dokumentacji warsztatowej 2. Przygotowywanie ofert dla indywidualnych rozwiązań stolarki 3. Wykonywanie kalkulacji cenowej na podstawie dokumentacji technicznej klienta 4. Udział w p...

10.04.202410.04.2024

Geodeta z doświadczeniem

MARCINMARCIN
Lublin

Mastergeo to jedna z wiodących firm na rynku lubelskim w branży. Dla naszych klientów wykonujemy kompleksowe usługi geodezyjne, takie jak podziały działek, inwentaryzację powykonawczą oraz sporządzanie map do celów projektowych. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego obecnie oferujemy również m.in. us...

28.03.202428.03.2024
od 5000 zł