Filtruj

Praca Caly Etat - Katowice

Doradca /Doradczyni Klienta eSmokingWorld Zagłębie Dąbrowskie skoczek

CHIC SP. Z O.O.CHIC SP. Z O.O.
Katowice

eSmokingWorld to największa nowoczesna sieć sprzedaży e-papierosów i alternatywnych produktów nikotynowych w Europie, której od 2015 roku zaufało już kilkaset tysięcy klientów. Praca w oparciu o Umowę Zlecenie jako wsparcie Zespołu w naszych punktach w: CH 3 Stawy Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górn...

04.06.202404.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator maszyn produkcyjnych

Bieruń

Zadania: Praca na prasach, cięcie laserowe Obsługa maszyn i urządzeń Pobranie i załadunek elementu z pojemnika i uruchomienie maszyny Zatrudnienie w nowej fabryce – Bieruń, ul. Logistyczna Wymagania: Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym Mile widziane doświadczenie produkcyjne Oferta: Umowa o pra...

06.06.202406.06.2024

Operator maszyn

Bieruń

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych (laser, prasa) Tłoczenie, cięcie laserowe Kontrola jakości (elementy blaszane do pojazdów samochodowych) Wymagania: Minimalne doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane przy obsłudze pras, cięciu laserowym) Dokładność, sumienność, chęć do nauki Oferta: Um...