Filtruj

Praca Castorama - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Castorama Lublin: Doradca/-czyni Handlowy/a

KIEROWNIK SEKTORA KRYSTIAN TUREKKIEROWNIK SEKTORA KRYSTIAN TUREK
Lublin

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia miłą i fachową obsługę Klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów sektora. Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu sektora oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego. Wymagania: zorientowanie na obsługę Klienta i zaan...

01.03.202401.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Castorama Lublin: Pracownik/-czka Sektora Logistyki

KIEROWNIK SEKTORA ŁUKASZ MAŃTURZKIEROWNIK SEKTORA ŁUKASZ MAŃTURZ
Lublin

Opis stanowiska: przyjmowanie oraz rozpoznanie towaru obsługa strefy odbioru towaru właściwe rozmieszczenie produktów na terenie sklepu i magazynu wysyłanie reklamacji nadzór nad gospodarowaniem opakowaniami zwrotnymi w sklepie Wymagania: zaangażowanie umiejętność pracy indywidualnej i w zes...

Montażysta mebli - meble kuchenne

MATEUSZMATEUSZ
Lublin

Dzień dobry, Poszukujemy osób do pracy na stanowisku montażysta mebli. Montujemy głównie meble kuchenne z sieci handlowych, takich jak Agata, Ikea, Castorama itp. Doświadczenie mile widziane ale nie jest niezbędne, wszystkiego możemy Cię nauczyć abyś z czasem stał się samodzielnym montażystą. Niez...

02.09.202302.09.2023
od 4200 zł