Filtruj

Praca Cctv - Grudziądz

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię elektrykow

nowa oferta
PIOTRPIOTR
Grudziądz

Dzień dobry.Firma z branży elektrycznej i teletechnicznej zatrudni elektryków i monterów.Wraz z rozwojem i zwiększaniem inwestycji poszukujemy nowych pracowników:- elektryków - montaż instalacji podtynkowej w mieszkaniach, montaż tras kablowych, montaż instalacji odgromowej, montaż osprzętu.- telete...

09.06.202409.06.2024

Pracownik ochrony/Monitoring - Grudziądz

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Grudziądz

Zakres zadań: Obserwacja sali sprzedaży Zapobieganie stratom towarowym Obsługa systemu CCTV Wymagania: Dyspozycyjność Spostrzegawczość Kultura osobista Obsługa komputera w stopniu podstawowym Oferujemy: Wynagrodzenie 30,50 zł brutto​/h Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Wymiar czasu...

28.05.202428.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię elektryków, monterow

nowa oferta
PIOTRPIOTR
Świecie