Filtruj

Praca Cctv - Szczecin

1-2 z 2 ofert pracy

Kierownik robót elektrycznych

nowa oferta
NES GLOBAL TALENTNES GLOBAL TALENT
Szczecin

Kierownik robót elektrycznych Miejsce pracy: Szczecin Obowiązki Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy, Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót, Systematyczne prowadzenie...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Goleniów

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Goleniów

Zakres obowiązków: Kontrola bezpieczeństwa na obiekcie Weryfikacja realizowanych procedur i wyznaczanych standardów Realizacja wyznaczonych zadań w celu zapobiegania stratom Analiza materiału CCTV Zabezpieczanie zebranych materiałów Wymagania: Chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji ...

28.05.202428.05.2024