Filtruj

Praca Cctv - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik techniczny/ Serwisant systemów teletechniczych

nowa oferta
BERKER DOMINISBERKER DOMINIS
Wrocław

Firma świadcząca usługi z zakresu systemów bezpieczeństwa, automatyki przemysłowej i symulatorów zatrudni pracownika na stanowisko:Pracownik wsparcia technicznego/ Serwisant systemów teletechnicznych SSWiN, CCTV, KD, SAPWynagrodzenie: od 6850 zł /miesiąc – w zależności od doświadczeniaMiejsce pracy:...

13.06.202413.06.2024

Detektyw sklepowy - Pracownik Ochrony - Wrocław

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Wrocław

Zakres zadań: Ochrona mienia przed kradzieżą Obserwacja osób wchodzących do sklepu Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi Wykrywanie kradzieży za pomocą monitoringu (CCTV) Inne działania dotyczące bezpieczeństwa Poszukujemy osób: Niekaranych Dyspozycyjnych ...

10.06.202410.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Detektyw sklepowy - Pracownik Ochrony - Oleśnica

Oleśnica