Filtruj

Praca Cechy - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy Kierownik Działu Eksportu

ASTARASTAR
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opracowywanie planów i przygotowywanie strategii ich realizacji Zarządzanie sprzedażą Koordynacja logistyki Utrzymywanie relacji z klientami Współpraca z marketingiem w celu promocji wyrobów Zarządzanie finansami działu Zarządzanie zespołem Analiza compliance i szacowanie ryzyka ...

14.06.202414.06.2024

Operator pras sztabowy/ pakowacz-kontroler

nowa oferta
KLINGSPOR SP. Z O.O.KLINGSPOR SP. Z O.O.
Kozy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca trzyzmianowa przy obsłudze pras na wydziale tarcz wynagrodzenie w systemie akordowym WYMAGANIA: Wykształcenie: zawodowe mile widziane doświadczenie na stanowisku operator pras Cechy osobowe: Komunikatywność Dyscyplina Zaangażowanie Rzetelność OFERUJEMY: Ciekawą pracę ...

17.06.202417.06.2024

Operator Węzła Betoniarskiego / Operator ładowarki / Sprzedawca

HOLCIM POLSKA S. A.HOLCIM POLSKA S. A.
Oświęcim

Operator Węzła Betoniarskiego / Operator ładowarki / Sprzedawca Oświęcim Czym będziesz się zajmować? Produkcja mieszanki betonowej, Obsługa ładowarki, Obsługa programów produkcyjnych, Nadzór nad stanem technicznym maszyn, Zapewnianie odpowiedniej ilości surowców do produkcji, Nadzór nad dokumentacją...

10.06.202410.06.2024