Filtruj

Praca Centrum Druku - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Graphic Designer

nowa oferta
MWT SOLUTIONSMWT SOLUTIONS
Poznań

Twój zakres obowiązków: Wsparcie Działu Marketingu w zakresie kreacji różnorodnych projektów graficznych, Tworzenie własnych identyfikacji wizualnych, Projektowanie materiałów graficznych na potrzeby kampanii reklamowych i promocyjnych, Adaptowanie istniejących materiałów graficznych i przygotowywan...

07.05.202407.05.2024

Inspektor

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Poznań

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw obsługi zakończonych postępowań administracyjnych w Wydziale Spraw Cudzoziemców (Oddział Realizacji) WUW w Poznaniu nr ref. 32/24 Inspektor Zakres zadań wykonywanych na stano...

07.03.202407.03.2024

Księgowa/księgowy

CENTRUM ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ AKWENCENTRUM ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ AKWEN
Czerwonak

Dyrektor Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN ul. Leśna 6 62-004 Czerwonak OGŁASZA II NABÓR na stanowisko pracy DS. KSIĘGOWOŚCI w dziale księgowości 1. Wymagania warunkujące dopuszczenie do udziału w naborze: 1) posiadanie obywatelstwa polskiego, 2) wykształcenie średnie, 3) posiadanie...

22.04.202422.04.2024