Filtruj

Praca Centrum Elektryczne - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Pomocnik Elektryka

SOLVEST SP. Z O.O.SOLVEST SP. Z O.O.
Zamość

Zapraszamy do współpracy firmy podwykonawcze oraz pojedyncze osoby na zasadach B2B. Stałe zlecenia na terenie Niemiec Praca Pomocnik Elektryka Zakres obowiązków Montaż instalacji elektrycznych w budynkach biurowych, centrach handlowych ,obiektach przemysłowych Montaż tras kablowych Montaż okablowani...

23.06.202423.06.2024

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIUCENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU
Zamość

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz wykonywanie prac z zakresu diagnozowania i naprawy elektronicznych i elektrycznych układów pojazdów samochodowych. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektroni...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Zamość

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz wykonywanie prac z zakresu diagnozowania i naprawy zespołów, podzespołów pojazdów samochodowych Wymagania: wykształcenie - mechaniczne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych ...