Filtruj

Praca Centrum Kultury - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

kelnerka do restauracji, blisko centrum (również dorywczo)

DAREKDAREK
Katowice

Restauracja zatrudni osobę na stanowisko: kelnerka Lokalizacja to Katowice - Śródmieście, blisko centrum Wymagania: doświadczenie w gastronomii wysoka higiena i kultura pracy, odpowiedzialność, umiejętność samodzielnej organizacji pracy. Studenci również mile widziani. Restauracja działa w godz....

21.05.202421.05.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Starszy Inspektor/Specjalista w Dziale Aparatury Medycznej

UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE IM. PROF. K. GIBIŃSKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACHUNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE IM. PROF. K. GIBIŃSKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji aparatury i sprzętu medycznego oraz prowadzenie ewidencji czynności serwisowych, współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie napraw, przeglądów i konserwacji aparatury i sprzętu medycznego – zbieranie ofert cenowych, nadzór nad prowa...

KSIĘGOWA

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIEPOWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
Gliwice

Zakres obowiązków: Szczegóły ogłoszenia na stronie www.pcpr-gliwice.pl zakładka nabory na stanowiska. Wymagania niezbędne: a) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; b) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku księgowego; c) niekaral...