Filtruj

Praca Centrum Ogrodnicze - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik centrum Ogrodniczego w Opolu

MARZENAMARZENA
Opole

Opis Poszukujemy sympatycznej, komunikatywnej i odpowiedzialnej osoby do obsługi klienta w Centrum Ogrodniczym Sasanka w Opolu. Wymagania i obowiązki: – chęć poszerzania wiedzy ogrodniczej – umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi – wysoka kultura osobista – zaangażowanie w powier...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zbieranie zamówień w nowoczesnym centrum ogrodniczym

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.
Opole

Pracuj w największym centrum ogrodniczym w Europie! Firma jest jednym z największych światowych eksporterów roślin i akcesoriów do wnętrz i ogrodów. W swojej ofercie posiada aż 9000 rodzajów roślin i kwiatów. Miejsce pracy: Holandia /Aalsmeer Stawka: 13,61€/h Charakterystyka pracy i stanowiska: ...

03.04.202403.04.2024

nowa oferta
COVEBO WORK OFFICECOVEBO WORK OFFICE
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zbieranie zamówień roślin i kwiatów Układanie roślin na wózkach Kontrola jakości na każdym etapie pracy Etykietowanie produktów Foliowanie gotowych zamówień WYMAGANIA: Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym Mile widziane prawo jazdy kat. B OFERUJEMY: Stawka: 13,61€ br...

30.04.202430.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0297 s