Filtruj

Praca Centrum Ogrodnicze - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Social Media Specialist @ Maciaszczyk Agencja Reklamowa

nowa oferta
MACIASZCZYK AGENCJA REKLAMOWAMACIASZCZYK AGENCJA REKLAMOWA
Poznań

Agencja Reklamowa Maciaszczyk od ponad 25-lat specjalizuje się w budowaniu wizerunku i działaniach marketingowych dla marek z branż budowlanej i technicznej. Nasz zespół odpowiedzialny jest za tworzenie strategii 360, działania w social mediach, branding oraz marketing B2B. W ostatnim raporcie „Medi...

12.05.202412.05.2024

PRACOWNIK GOSPODARCZY - PRACE PORZĄDKOWE NA TERENIE CENTRUM OGRODNICZE

Swarzędz

Zakres obowiązków: Prace porządkowe na terenie centrum ogrodniczego, pielęgnacja roślin ogrodowych, przyjmowanie towaru roślinnego, praca w godzinach 16.00-20.00, ewentualnie w soboty między 08.00-20.00 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - praca związana z branżą ogrodniczą ...

07.05.202407.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kucharz / Kucharka Restauracja Jucca Tarnowo Podgórne

JUCCAJUCCA
Tarnowo Podgórne

Jucca spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Restauracja Jucca mieści się w Tarnowie Podgórnym w Centrum Ogrodniczym o tej samej nazwie. W ciągu kilku lat działalności zyskaliśmy liczne grono zadowolonych Klientów. Jeśli Twoją pasją jest gotowanie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami ...