Filtruj

Praca Centrum Opiekunek

1-3 z 3 ofert pracy

opiekunka w żłobku_Czyżyny ul. Galicyjska

nowa oferta
BEBABYBEBABY
Kraków

Żłobek BeBaby, zatrudni opiekuna w żłobku lub nauczyciela wychowania przedszkolnego z doświadczeniem.Wymagane:kwalifikacje do pracy w żłobku,doświadczenie w pracy w żłobku lub przedszkoluumiejętność pracy w zespolemile widziana znajomość języka angielskiegoOferujemy:wsparcie merytoryczne,możliwość r...

11.06.202411.06.2024

Opiekunka dla starszej Pani Oпікун для 88-річної матері

nowa oferta
MARIAMARIA
Olsztyn

Poszukuję empatycznej i odpowiedzialnej opiekunki dla mojej 88 letniej mamy chorującej na Alzheimera. Jest osobą niedowidzacą, z tego względu potrzebie pomocy przy np przy przejściu do toalety. Osoba spokojna, szczupła. Zakres obowiązków: pomoc w codziennej higienie, dotrzymanie towarzystwa, podani...

10.06.202410.06.2024

OPIEKUNKA MEDYCZNA

nowa oferta
MEDYCZNE CENTRUM OPIEKI HANNA SP. Z O.O.MEDYCZNE CENTRUM OPIEKI HANNA SP. Z O.O.
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: pielęgnacja, pomoc w czynnościach dnia codziennego osobą starszym, niepełnosprawnym, przewlekle chorym Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - komunikacja i współpraca w zespole...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0484 s