Filtruj

Praca Centrum Rehabilitacji - Góra

1-3 z 3 ofert pracy

Fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych

nowa oferta
GRUPA EPIONEGRUPA EPIONE
Kamienna Góra

Fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych Miejsce pracy: Kamienna Góra Twój zakres obowiązków realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty; zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmioto...

30.05.202430.05.2024

GŁÓWNY KSIĘGOWY

nowa oferta
ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZEŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE
Czarniecka Góra

Zakres obowiązków: - prowadzenie rachunkowości Centrum, - wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, - dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym. Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w ...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Fizjoterapeuta - Sanatorium/ Termy

IPF MEDICAL SP. Z O.O.IPF MEDICAL SP. Z O.O.
Leszno

Jesteś fizjoterapeutą i poszukujesz nowych możliwości rozwoju?A może niedługo bronisz tytułu magistra fizjoterapii i zastanawiasz się co dalej? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Francji! Nie znasz języka francuskiego? Żaden problem, przygotujemy Cię do wyjazdu! Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrze...

24.05.202424.05.2024