Filtruj

Praca Certyfikat Bezpieczenstwa - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Monter instalacji fotowoltaicznych - elektryk

HYDRO NRG SP. Z O.O.HYDRO NRG SP. Z O.O.
Radom

Aktualnie poszukujemy elektryka do prac montażowych instalacji fotowoltaicznych. Sprawdź szczegóły poniżej. Monter instalacji fotowoltaicznych - elektryk Twój zakres obowiązków: Montaż instalacji fotowoltaicznych wraz z montażem konstrukcji dachowych i gruntowych Praca na wysokościach – w zależności...

03.07.202403.07.2024

Przedstawiciel Handlowy – Bez doświadczenia

BIUROBIURO
Radom

Witaj, zanim aplikujesz, przeczytaj do kogo kierujemy nasze ogłoszenie. Ogłoszenie kierujemy wyłącznie do osób od 30 r. życia, ukierunkowanych i zdecydowanych na rozwój w zawodzie Przedstawiciela Handlowego w branży OZE. Ważna jest dla nas Twoja świadomość, dotycząca zarówno obowiązków jak i korz...

02.07.202402.07.2024
od 5000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

MARIUSZMARIUSZ
Radom

Twój zakres obowiązków: Montaż instalacji fotowoltaicznych wraz z montażem konstrukcji dachowych i gruntowych Praca na wysokościach – w zależności od zlecenia Okablowanie systemu fotowoltaicznego Tworzenie tras kablowych Instalacja inwerterów wraz z zabezpieczeniami AC/DC Inne prace instalacyj...

28.06.202428.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0514 s