Filtruj

Praca Chetnych Osob - Mielec

1-2 z 2 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy – Dębica, Mielec, Tarnów, FMCG

nowa oferta
TALENTY I REZULTATY MAŁGORZATA PRAWDZIKTALENTY I REZULTATY MAŁGORZATA PRAWDZIK
Mielec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Co będziesz robić jako handlowiec? Systematycznie utrzymywać kontakty z wieloletnimi klientami , pytać o ich potrzeby oraz sprawdzać ilość towaru w sklepach aby systematycznie pozyskiwać i realizować zamówienia (sieci i sklepy) Aktywnie identyfikować możliwości rynku i proponować ...

04.05.202404.05.2024

Mechanik przemysłowy- Freiberg- niemiecka umowa

nowa oferta
SAXJOB PERSONALSERVICE GMBHSAXJOB PERSONALSERVICE GMBH
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wiercenie i gwintowanie Przewody rurowe Montaż systemów pneumatycznych oraz zespołów Końcowy montaż maszyn i systemów WYMAGANIA: Ukończone szkolenie zawodowe i/lub doświadczenie zawodowe jako mechanik przemysłowy Chętnie powitamy w naszym zespole również osoby zmieniające zawód i ...