Filtruj

Praca Chiny

1-3 z 3 ofert pracy

People Services Specialist with German

nowa oferta
HAYSHAYS
Gdańsk

People Services Specialist with GermanGdanskNR REF.: 1183844About our client: A Japanese multinational imaging and electronics company which was founded in 1936. Our client provides sales, support, production, and research and development operations in nearly 180 countries. It has its world headquar...

03.05.202403.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PĘDZLARZ - WYKONAWCA PĘDZLI PRECYZYJNYCH Z WŁOSIA SZLACHETNEGO

nowa oferta
Motycz

Zakres obowiązków: Wykonywanie pędzli precyzyjnych, artystycznych, kosmetycznych. Konieczna umiejętność rozróżniania rodzajów włosia, dobór skuwek i tulejek. Współpraca z kontrahentamii z Indii, Chin i Japonii. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B2 - w...

02.05.202402.05.2024

Chinese Marketing Intern

HUQIAOHUQIAO
Warszawa

Do you have what it takes to thrive in gamedev industry? We have an open position for a Chinese speaking Marketing Intern, with a deep interest in video games, and a can-do attitude. Last time we opened the recruitment process there were 120 CVs and we hired 2 people. SO: Before you apply, ask yours...

01.05.202401.05.2024
od 4000 zł