Filtruj

Praca Ciastka - Piotrków Trybunalski

1-3 z 3 ofert pracy

CUKIERNIK

nowa oferta
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY CZESŁAW CELZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY CZESŁAW CEL
Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków: czynności związane z wypiekiem ciast i ciastek; Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie w zawodzie...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik pakowania ciastek ( również z orzeczeniem)

MANPOWERMANPOWER
Tomaszów Mazowiecki

Zadania:- Proste prace na produkcji: formowanie i pakowanie rogali do kartonów- Utrzymanie porządku na stanowisku pracyMiejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawnościWymagania:- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym - Badania sanitarno - epidemiologiczne lub gotowo...

09.04.202409.04.2024

Pracownik ds. pakowania ciastek (również z orzeczeniem)

MANPOWER POLANDMANPOWER POLAND

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy...

15.03.202415.03.2024