Filtruj

Praca Ciec - Świnoujście

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik ochrony fizycznej - obiekt handlowy - Świnoujście

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Świnoujście

Obowiązki: Ochrona powierzonego mienia Dbanie o bezpieczeństwo Wymagania: Niekaralności Umiejętności pracy w zespole Dyspozycyjność Chęci do pracy Oferujemy: Stawka 30 zł netto/h Praca na zmiany w godzinach pracy sklepu Brak nocnych zmian Gwarantujemy nocleg dla osób przyjezdnych Dla os...

02.05.202402.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Barber ,fryzjer !!!wŚwinoujście

KHRYSTYNAKHRYSTYNA
Świnoujście

Do naszego salonu w Świnoujściu szukamy fryzjera męskiego/barbera. Oferujemy: -stabilną pracę w renomowanym salonie. -umowę o pracę. -szkolenia na najwyższym poziomie. -miła atmosferę. -elastyczne godziny pracy. -ciągły rozwój. Oczekujemy: -doświadczenia. -wysokiej kultury osobistej. -zaangażowania...

01.05.202401.05.2024
od 4000 zł