Filtruj

Praca Ciesla Szalunkowy - Rzeszów

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnię CIEŚLI szalunkowych praca w Jarosławiu

nowa oferta
LUKASZLUKASZ
Rzeszów

FIRMA LABOR zatrudni cieśli szalunkowych . Wymagania: - doświadczenie w pracy na budowie, -zaangażowanie w wykonywaną pracę -chęć rozwoju i zwiększania kompetencji -umiejętność pracy w zespole -umiejętność czytania rysunku technicznego. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowane...

03.05.202403.05.2024
od 25 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Samodzielny cieśla szalunkowy z doświadczeniem

nowa oferta
PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca z szalunkami (szalunki systemowe i tradycyjne, szalowanie schodów), Wykonywanie pracy zgodnie z założeniami projektu oraz instrukcją montażu, Zgłaszanie niepożądanych, niezgodnych zdarzeń, Dbanie i pilnowanie narzędzi firmowych. WYMAGANIA: Minimum 3 lata doświadczenia w prac...

04.05.202404.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0217 s