Filtruj

Praca Ciesla Zbrojarz - Janików

1-3 z 3 ofert pracy

CIEŚLA/ZBROJARZ (NR 1310)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Janikowo

Numer oferty: StPr/24/1310Obowiązki:praca na budowieWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:mile widziane doświadczenie, chęci do pracyMiejsce pracy: Przybyszewskiego 29, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pr...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CHMIELEWSKI-BUDOWNICTWO ZYGMUNT CHMIELEWSKICHMIELEWSKI-BUDOWNICTWO ZYGMUNT CHMIELEWSKI
Janikowo

Zakres obowiązków: praca na budowie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie, chęci do pracy...

Praca cieśla zbrojarz

KAROLKAROL
Opatów

Witam!zatrudnie doświadczonych cieśli i zbrojarzy na budowę mostów w Opatowie. Umowa o prace. Możliwość zaliczek....

16.09.202316.09.2023
od 6000 zł