Filtruj

Praca Ciesla Zbrojarz - Kamieńsk

1-3 z 3 ofert pracy

Zbrojarz cieśla potrzebny

PRECIKOWSKID0PRECIKOWSKID0
Międzyzdroje

Witam serdecznie mam do zaoferowania pracę dla zbrojarza i cieśli praca w Międzyzdrojach zakwaterowanie po stronie pracodawcy stawka godzinowa od 27 do 40 zł w zależności od umiejętności. Praca od poniedziałku do piątku. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu. 88*****37...

14.05.202414.05.2024
od 27 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy Cieśli/Zbrojarzy

ANDRZEJANDRZEJ

Obowiązki: Praca na budowie w Międzyzdrojach. Prace ciesielskie i zbrojarskie (szalowanie ścian, stropów i podciągów, zbrojenie). Prace ogólnobudowlane. Praca od poniedziałku do soboty Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia. Utrzymanie czystości na terenie budowy. Wymagania: Doświadczenie w ...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnimy pracowników fizycznych ( budownictwo drogowe/hale )

FUNCRAFT WORKSFUNCRAFT WORKS
Piotrków Trybunalski

Zatrudnimy pracowników fizycznych budownictwo drogowe oraz budowa hal Rozbiórki -brukarz -zbrojarz -cieśla -Pomocnik Mile widziane prawo jazdy kat B Zapewniamy transport Możliwość zakwaterowania...

18.04.202418.04.2024
od 3000 zł