Filtruj

Praca Cleaning - Rzeszów

1-2 z 2 ofert pracy

OSOBA SPRZĄTAJĄCA / SALOWA

OPTIMA CLEANING SP. Z O.O.OPTIMA CLEANING SP. Z O.O.
Rzeszów

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - książeczka sanepidowska* Miejsce pracy: SZPITAL MSWiA, UL. KRAKOWSKA 16, RZESZÓW wykształcenie bez znaczenia , wymagany dobry stan zdrowia oraz aktualna książeczka sanepidowska, mile widziane o...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK DO TRANSPORTU WEWNĄTRZ SZPITALNEGO

Rzeszów

Zakres obowiązków: transport towarów i odpadów, transport badań, pomoc przy transporcie pacjentów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - książeczka sanepidowska* wykształcenie bez znaczenia , wymagany dobry stan zdrowia oraz aktualna książeczka sanepidowska, mile wi...

15.05.202415.05.2024