Filtruj

Praca Co Dzien C - Gorlice

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik Operatora

nowa oferta
KADRYKADRY
Gorlice

GÓR-STAL Sp. z o.o. GORLICE Producent Płyt Warstwowych poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko: POMOCNIK OPERATORA Miejsce pracy: GORLICE (województwo małopolskie) Wymagania: - wykształcenie zawodowe lub średnie -samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy -znajomość procesó...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STAŻYSTA NA STANOWISKU DS. WINDYKACJI NIENALEŻNIE POBRANYCH ŚWIADCZEŃ

nowa oferta
Jasło

Zakres obowiązków: Zapoznanie z ustawą o systemie ubezpieczeń społecznych, kodeksem postępowania administracyjnego oraz innych ustaw stosowanych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Obsługa dokumentacji związanej z windykajcą nienależnie pobranych świadczeń. Terminowe i prawidłowe wykonywanie powier...

05.06.202405.06.2024

STAŻYSTA NA STANOWISKU DS. DOFINANSOWANIA

nowa oferta
Jasło

Zakres obowiązków: Zapoznanie z ustawą o systemie ubezpieczeń społecznych, kodeksem postępowania administracyjnego oraz innych ustaw stosowanych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Terminowe i prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań. Przestrzeganie ustalonego rozkładu czasu pracy i racjonalne gos...