Filtruj

Praca Collection - Płock

1-2 z 2 ofert pracy

PRASOWACZKA

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE J&S COLLECTION S.C.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE J&S COLLECTION S.C.
Płock

Zakres obowiązków: Prasowanie odzieży damskiej. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 6.45-14.45. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Prasowaczka ręczna Wymagane doświadczenie w zawodzie...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZWACZ

Płock

Zakres obowiązków: Szycie odzieży damskiej. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 6.45-14.45. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Szwaczka maszynowa umiejętność - obsługa overloka umiejętność - obsługa stebnówki umiejętność - szycie na maszynie wskazane doświ...