Filtruj

Praca Copywriter - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Product Support Specialist (Japanese/English) IRC209332

nowa oferta
HITACHI VANTARA CORPORATIONHITACHI VANTARA CORPORATION
Bydgoszcz

Description: We are looking for a specialists who speaks both Japanese and English and is capable of representing our expertise as we expand our services to new markets. Ideally, the candidate already has experience in sales or is willing to pursue a career in this domain. Being part of our team in ...

09.05.202409.05.2024

Copywriter / Copywriterka SEO - Bydgoszcz

PIKSEO SP. Z O.O. SP. K.PIKSEO SP. Z O.O. SP. K.
Bydgoszcz

Jako PIKSEO Sp. z o.o. Sp. K. jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce posiadającą status Premier Google Partner. Działamy w branży SEO, SEM oraz Social Media, a także zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Do naszego zespołu SEO poszukujemy osób, któr...

19.04.202419.04.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds marketingu internetowego/social media

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków: - tworzenie atrakcyjnych i angażujących treści (posty, artykuły, zdjęcia, Instastories, relacje, IG TV), - tworzenie grafik, filmików i animacji - inicjowanie nowych działań i aktywności online w Social Mediach - aktywne budowanie zasięgu w mediach społecznościowych - re...

10.04.202410.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0245 s