Filtruj

Praca Corporation - Gdynia

1-2 z 2 ofert pracy

Kucharz Śniadaniowy/Kucharka Śniadaniowa - Hotel Różany Gaj Gdynia 4*

DOBRY HOTEL SP. Z O.O. SP. K.DOBRY HOTEL SP. Z O.O. SP. K.
Gdynia

Grupa Dobry Hotel polska firma działając w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy! Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce:...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KUCHARZ

DEWAN CORPORATION POLSKA SP. Z O.O.DEWAN CORPORATION POLSKA SP. Z O.O.
Rumia

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej, opracowywanie menu. Praca jednozmianowa w godz: 9-18. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - bengalski (mowa: C2 - biegły, pismo: C2 - biegły) - obsługa kasy fiskalnej...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0183 s