Filtruj

Praca Cosmetics - Mogilno

1-2 z 2 ofert pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

DARCHEM COSMETICS SP. Z O.O.DARCHEM COSMETICS SP. Z O.O.
Mogilno

Zakres obowiązków: budowa relacji z klientem, wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, realizacja planu sprzedazy, przygotowanie ofert handlowych, raportowanie prowadzonych działań tylko os. z doświadczeniem w branży Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat. B s...

05.07.202405.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Rituals - Kierownik Sklepu / Store Manager - Inowrocław, Galeria Solna

RITUALS COSMETICS POLAND SP. Z O.O.RITUALS COSMETICS POLAND SP. Z O.O.
Inowrocław

Jako Kierownik sklepu Rituals spraw, aby sklep był miejscem, w którym Twój team uwielbia przebywać, gdzie wspólnie zapewnicie klientom niezapomniane doświadczenia. W tej roli będziesz odpowiadać również za: Współpracę z Area Managerem w celu zwiększenia sprzedaży i wskaźników KPI. Opracowywanie m...

15.04.202415.04.2024