Filtruj

Praca Cukiernia - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy (branża piekarnicza)

SALESHRSALESHR
Kielce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: realizacja strategii sprzedażowej firmy i aktywna sprzedaż pozyskiwanie nowych klientów (głównie piekarnie) doradztwo i negocjacje handlowe finalizacje umów utrzymanie długofalowych, pozytywnych relacji WYMAGANIA: minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, bard...

11.06.202411.06.2024

Praca dla mężczyzny/kobiety w piekarni

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Kielce

Piekarnia/Cukiernia w Kielcach zatrudni piekarza lub cukiernika z doświadczeniem lub bez do produkcji wyrobów piekarniczych, mile widziany ciastowy - lub osoba chętna do przyuczenia na tym stanowisku. Wynagrodzenie zależne od tego czy osoba przyjęta ma jakieś doświadczenie w tym zawodzie. Praca w ...

19.04.202419.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca w cukierni/ piekarni rzemieślniczej

KAMILKAMIL
Kielce

Szukamy osób do sprzedaży i obsługi klienta w naszym sklepie firmowym. Poszukujemy osoby chętnej do pracy lubiącej kontakt z ludźmi. Praca również w weekendy Obowiązki : Obsługa kasy fiskalnej Utrzymanie czystości Robienie kawy, lemoniady, herbaty. Sprzedaż oraz pakowanie produktów Dowóz towar...

01.10.202301.10.2023
od 24 zł