Filtruj

Praca Cukiernik - Chojnik

1-3 z 3 ofert pracy

Cukiernik, praca w cukierni

DOROTADOROTA
Chojnik

Zatrudnimy na stanowisko cukiernika/cukierniczkę do pracy w cukierni. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 14, weekendy wolne. Oferujemy umowę o pracę, pracę w zgranym zespole, szkolenia. Osoby zainteresowane proszę tylko o kontakt telefoniczny 6-9-3-3-9-5-5-3-3...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię do pracy Cukiernika

CIASTKARNIA MISTRZA JANACIASTKARNIA MISTRZA JANA
Ostrów Wielkopolski

Zatrudnię do pracy Cukiernika. Praca w dzień (zero nocek). Mile widziane doświadczenie oraz samodzielność pracy. Wszelkie informacje udzielam telefonicznie....

25.05.202425.05.2024

pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni

Syców

Zakres obowiązków: Pomoc przy produkcji wyrobów cukierniczych System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie....

09.04.202409.04.2024
od 4242 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0198 s