Filtruj

Praca Cukiernik - Czernichów

1-3 z 3 ofert pracy

Cukiernika zatrudnię - Czernichów, małopolskie

RYSZARD KLASARYSZARD KLASA
Czernichów

Cukiernia Róża - Czernichów zatrudni POMOC DO CUKIERNIszczegóły do omówienia podczas rozmowy.kontakt poniedziałek - piątek 7-15...

09.05.202409.05.2024

PIEKARZ/CUKIERNIK

Kraków

Zakres obowiązków: przygotowanie surowców do produkcji wyrobów cukierniczych i piekarskich ciast, pieczywa, nadzień; wytwarzanie wyrobków cukierniczy: ciast różnych pieczyw, nadzień (kremów, galaretek, marmolad, ponczów) formowanie i wypiek lub smażenie, w zależności od rodzaju ciasta lub pieczywa; ...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Cukiernik / Kucharz Śniadaniowy do kawiarni Specialty

KNITTED COFFEEKNITTED COFFEE
Kraków

Do kawiarni Knitted Coffee poszukujemy CUKIERNIKA z wiedzą i zamiłowaniem do słodkości! Dużym atutem będzie również umiejetność przygotowania prostych dań śniadaniowych (Jakich? Proszę zerknąć na Instagrama) Najważniejsza jest dla nas samodzielność i organizacja podczas pracy! Oczekujemy dyspoz...