Filtruj

Praca Cukiernik - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Gorący Precel zatrudni cukiernika z możliwością przyuczenia

NIKOLANIKOLA
Kraków

Nasze lokale znajdują się przy ul. Floriańskiej oraz na ul. Basztowej. Jest to praca zmianowa, również w weekendy i święta. Jeśli: uwielbiasz słodkości jesteś komunikatywna/ny lubisz kontakt z klientem i nie boisz się wyzwań potrafisz utrzymać porządek w miejscu pracy jesteś dyspozycyjna/ny r...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Cukiernika zatrudnię - Czernichów, małopolskie

nowa oferta
RYSZARD KLASARYSZARD KLASA
Czernichów

Cukiernia Róża - Czernichów zatrudni POMOC DO CUKIERNIszczegóły do omówienia podczas rozmowy.kontakt poniedziałek - piątek 7-15...

02.05.202402.05.2024

CUKIERNIK

BRONOWSCY CZERNICHÓW SP. Z O.O. SP. K.BRONOWSCY CZERNICHÓW SP. Z O.O. SP. K.
Czernichów

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji wyrobów cukierniczych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie kierunkowe lub do przyuczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe....

24.04.202424.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0299 s