Filtruj

Praca Cukiernik - Łąka

1-3 z 3 ofert pracy

CUKIERNIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łąka Prudnicka

Numer oferty: StPr/24/0333Obowiązki:Prace cukierniczeWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: SZKOLNA 10, 48-200 Łąka Prudnicka, powiat: prudnicki, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Podanie, CVSposób aplikowania: bezpoś...

24.08.202424.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

CUKIERNIK

DARVITA SP. Z O.O.DARVITA SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Prace cukiernicze Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Piekarz z doświadczeniem praca w Niemczech okolice Berlina €€€

EAST POWER SP. Z O.O.EAST POWER SP. Z O.O.
Opole

Praca dla piekarzy Miejsce pracy: okolice BERLIN Wynagrodzenie ! od 13,00€/h netto, osoby ze znajomością języka lub z autem na dojazd z kwatery do pracy mają wyższe wynagrodzenie. Opis stanowiska zadania będą obejmować produkcje chleba, bułek, ciast, ciastek i pieczywa o przedłużonej trwałości,...

26.01.202426.01.2024