Filtruj

Praca Cukiernik - Przemyśl

1-3 z 3 ofert pracy

CUKIERNIK

ELŻBIETA TEUCHMANN FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA IL FIOREELŻBIETA TEUCHMANN FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA IL FIORE
Przemyśl

Zakres obowiązków: Produkcja ciast i lodów. Dekorowanie wyrobów cukierniczych. Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe Mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca w godz. 07:00 - 15:00 w soboty, niedziele i święta....

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CUKIERNIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Przemyśl

Numer oferty: StPr/24/0486Obowiązki:Produkcja ciast i lodów. Dekorowanie wyrobów cukierniczych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: CukiernikPozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca w godz. 07:00 - 15:00 w soboty, niedziele...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Zatrudnię pomoc cukiernika!

SELFIERSELFIER
Przemyśl

W związku z ciągłym rozwojem Manufaktury Cukierniczej Selfier, poszukujemy osoby z pasja i chęcią rozwoju w kierunku cukiernictwa, która zasili zespół naszej produkcji. Zapewniamy pracę w stabilnej firmie, w której będziesz mógł/a rozwijać się zawodowo, nie wymagamy doświadczenia. Na stanowisku pomo...

07.05.202407.05.2024