Filtruj

Praca Cukiernik - Święciechowa

1-3 z 3 ofert pracy

CUKIERNIK

SPÓŁDZIELNIA AGRA W ŚWIĘCIECHOWIESPÓŁDZIELNIA AGRA W ŚWIĘCIECHOWIE
Święciechowa

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji pieczywa cukierniczego. Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe zawód - Cukiernik* Osoby chętne do pracy z możliwością przyuczenia, mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku- umiejętność wykonywania prac związanych z produkcją ciast...

12.09.202412.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dam pracę CUKIERNIK Rydzyna

MAGDALENAMAGDALENA
Rydzyna

Poszukujemy cukiernika z wykształceniem kierunkowym i dwuletnim doświadczeniem zawodowym Wymagania: · praktyczne umiejętności cukiernicze, · doświadczenie przy wykonywaniu tortów i ciast deserowych, · samodzielność, dobra organizacja pracy i dokładność w pracy, · rzetelność i odpowiedzialność w...

30.08.202430.08.2024
od 3500 zł

Zatrudnię piekarza

IZABELAIZABELA
Osieczna

Piekarnia Maćkowiak z Osiecznej zatrudni wykwalifikowanego piekarza lub cukiernika...

13.08.202413.08.2024