Filtruj

Praca Cukiernio Piekarnia

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik Cukiernika

PIEKARNIA KOSZALIN SP. Z O.O.PIEKARNIA KOSZALIN SP. Z O.O.
Koszalin

Piekarnia Koszalin Sp z o.o ul. Szczecińska 29 Koszalin , zatrudni na 1/2 etatu pomocnika cukiernika . Praca w godzinach nocnych.Osoby bez wykształcenia cukierniczego , ale mające zamiłowanie do pracy w cukierni mile widziane.Oferujemy: stabilne zatrudnienie premia uznaniowadodatek nocny.Kontakt tel...

07.06.202407.06.2024

SPRZEDAWCA- KASJER 1/2 ETATU

PAN ZIEMNIAK IWONA HADZIŃSKAPAN ZIEMNIAK IWONA HADZIŃSKA
Mysłowice

Zakres obowiązków: obsługa klienta, wykładanie towaru, dbałość o czystość stanowiska. Praca na 2 zmiany 5-9 ; 12-16. Praca w piekarni- cukierni Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Sprzedawca* uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych umiejętn...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZĄTACZKA

ANNA POWIERZA PIEKARNIA-CUKIERNIAANNA POWIERZA PIEKARNIA-CUKIERNIA
Rawicz

Zakres obowiązków: utrzymanie pomieszczeń produkcyjnych i biurowych w czystości Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe dobra organizacja pracy...

13.05.202413.05.2024