Filtruj

Praca Czyszczenie - Orneta

1-3 z 3 ofert pracy

LABORANT

ELEWARR SP. Z O.O.ELEWARR SP. Z O.O.
Orneta

Zakres obowiązków: wykonywanie oceny jakości zbóż i roślin oleistych, bieżąca kontrola procesu suszenia i czyszczenia zbóż, sprawozdawczość Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Laborant chemiczny umiejętność - dobra organizacja pracy umiejętność - dokładność umiejętność - dys...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Szwaczka

SERWIS KADRASERWIS KADRA
Orneta

Serwis Kadra poszukuje szwaczekMiejsce pracy: Orneta 55 km od Elbląga, 50 km od OlsztynaFirma opracowuje i produkuje elementy indywidualnego wyposażenia organów ścigania.Zakład specjalizuje się w produkcji namiotów wojskowych, szpitalnych, markiz i pokryć balistycznych oraz sprzętu wojskowego.Co ofe...

16.02.202416.02.2024

Pracownik produkcyjny

ELAELA
Lidzbark Warmiński

Firma Szkło w Lidzbarku Warmińskim poszukuje pracowników produkcyjnych. Praca w systemie trzyzmianowym. Podstawowe obowiązki: - realizacja procesów produkcyjnych, w tym kontroli wymiarowej i wizualnej, czyszczenia, sortowania, rozładunku i składowania szkła - wykonywanie podstawowych prac związan...

19.03.202419.03.2024