Filtruj

Praca D Invest - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

CIEŚLA SZALUNKOWY, BRYGADY CIESIELSKIE

nowa oferta
INVEST-MARKET PRZEMYSŁAW BOBROWSKIINVEST-MARKET PRZEMYSŁAW BOBROWSKI
Kraków

CIEŚLA SZALUNKOWYFirma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej zatrudni cieśli, zbrojarzy, brygady ciesielskie.Praca w delegacji: Kraków, Katowice, Sękocin.Oferujemy: pracę o zaraz, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wysokie zarobki.Zapewniamy: transport, zakwaterowanie, odzie...

13.05.202413.05.2024

Staff Engineer

HAYSHAYS
Kraków

Staff EngineerKrakówNR REF.: 1184807Your new company For our client, a company that provides SaaS products related to sales, customer support, and other customer communications, we are looking for a Staff Engineer.Your new role Work collaboratively with a focused self organising team and the wider e...

12.05.202412.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BUDOWLANY

G-INVEST AG SP. Z O.O. SP. K.G-INVEST AG SP. Z O.O. SP. K.
Kraków

Zakres obowiązków: Praca w zawodzie robotnik budowlany, przy budowaniu dróg. Praca na terenie Krakowa. Jeśli kandydat będzie wyrażał chęć do pracy w delegacji, jest możliwość pracy również we Wrocławiu i Szczecinie. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik...

09.05.202409.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0610 s