Filtruj

Praca Dachowych - Działdowo

1-3 z 3 ofert pracy

BLACHARZ DEKARZ

MARCIN TUŃSKI DACHYMARCIN TUŃSKI DACHY
Działdowo

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym zawodem. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Pracodawca oczekuje od kandydatów do pracy podstawowej znajomości pracy na dachu. Mile widziane doświadczenie zawodowe....

12.08.202412.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Blacharza dekarz

MARCIN TUŃSKIMARCIN TUŃSKI
Działdowo

Witam. Zatrudnię pracownika z doświadczeniem w pracy na dachu -blacharz-dekarz . - praca w Działdowie i okolicy, -pięciodniowy tydzień pracy, - rozliczenia co piątek Wynagrodzenie w zależności od umiejętności między 5000 tyś a 6000 tyś miesięcznie netto. W razie pytań kontakt tylko telefoniczny ...

26.07.202426.07.2024

Przyjmę do pracy! Montaż prefabrykowanych konstrukcji dachowych

SEBASTIANSEBASTIAN
Pawłowo

Witam serdecznie. Szukam do naszego zespołu, pracownika do montażu drewnianych konstrukcji dachowych. Praca od poniedziałku do piątku ( soboty rzadko dla chętnych). Praca w młodym dynamicznym zespole, w której panuje przyjacielska atmosfera. Od pracownika oczekujemy, przede wszystkim abstynencji, pu...

25.06.202425.06.2024