Filtruj

Praca Dachowych - Ełk

1-3 z 3 ofert pracy

DEKARZ

Ełk

Zakres obowiązków: Wykonywanie pokryć dachowych, ociepleń dachowych oraz przeprowadzanie konserwacji dachów. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Dekarz* staż pracy ogółem - lata: 5 [Umiejętność 1] : DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE DEKARZ...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ogólnobudowlany / Pomocnik montera PV

nowa oferta
GREENOZEGREENOZE
Kukowo

Dołącz do naszego zgranego zespołu, pracuj z nami w GreenOZE. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany / Pomocnik montera PV Nasze wymagania • Posiadane doświadczenie na podobnym stanowisku – roboty budowlane wykończeniowe, elewacje, dachy. • Samodzielność i dobra...

15.05.202415.05.2024

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Nowa Wieś Ełcka

Zakres obowiązków: prace wyburzeniowe i rozbiórkowe, przce przy więźbach dachowych Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

24.04.202424.04.2024