Filtruj

Praca Dachowych - Ostrów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

DEKARZ

Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: pokrywanie oraz naprawa dachów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 3...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dekarz

nowa oferta
AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Kalisz

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

25.04.202425.04.2024

Praca przy myciu dachów, elewacji i kostki Zarobki 6-12 tyś.

BRUDTECHBRUDTECH
Kalisz

Nawiążemy współpracę elastyczną/czasową/stałą z pracowitymi mężczyznami w wieku 30-50, którzy posiadają czynne prawo jazdy kat. B, są mobilni i mogą pozwolić sobie na pracę w trybie delegacyjnym. Preferujemy kilkudniowe wyjazdy delegacyjne. Wykonujemy mycie dachów, elewacji i kostki na terenie całeg...

17.04.202417.04.2024