Filtruj

Praca Dachowych - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

Praca

ŁUKASZ BĄK LB DACHŁUKASZ BĄK LB DACH
Stargard

Zatrudnię do pracy przy dachach płaskich, membrany PVC i papy termozgrzewalne, docieplenia, obróbki blacharskie, mile widziane doświadczenie. Praca dla dekarzy/ pomocników. Praca przez cały rok. Więcej informacji pod numerem telefonu.691-805-782...

29.04.202429.04.2024

HANDLOWIEC - STOLARKA OTWOROWA

FERT-DACH SP. Z O.O. SP. K.FERT-DACH SP. Z O.O. SP. K.
Stargard

Zakres obowiązków: Dokonywanie pomiarów stolarki otworowej (okna, drzwi, bramy) obsługa klienta, przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji sprzedażowej. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - umiejetność obsługi komputera umiejętność - dobra organizacja pracy umiejętność - ...

22.04.202422.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CIEŚLA

ROMAN MIGUS MIG-BUD ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANYROMAN MIGUS MIG-BUD ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
Lipnik

Zakres obowiązków: Wykonywanie konstrukcji wieńcowej (zrębu) budynku, więźby dachowej. Pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 1...

26.04.202426.04.2024