Filtruj

Praca Dachowych - Zawada

1-3 z 3 ofert pracy

DEKARZ

DACH-MAR MARIUSZ ADAMCZEWSKIDACH-MAR MARIUSZ ADAMCZEWSKI
Zawada

Zakres obowiązków: Prace dekarskie - na terenie Piły i okolic, możliwa również praca na terenie Niemiec. Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 miesiące (z możliwością dalszego zatrudnienia), jedna zmiana, od pn. do pt., w godz. 07:00 - 15:00. Dojazdy, posiłki regeneracyjn...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK DEKARZA

Zawada

Zakres obowiązków: Pomoc przy pracach dekarskich - na terenie Piły i okolic, możliwa również praca na terenie Niemiec. Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 miesiące (z możliwością dalszego zatrudnienia), jedna zmiana, od pn. do pt., w godz. 07:00 - 15:00. Dojazdy, posił...

PRACOWNIK BUDOWLANY

nowa oferta
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KAM-HAUS KAMIL ROCHOWSKIUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KAM-HAUS KAMIL ROCHOWSKI
Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków: Prace ciesielskie, murowanie ścian, pokrycia dachowe, szalunki. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B wyk. bez znaczenia, wymagane doświadczenie, umiejętność wykonywania prac ciesielskich lub murarskich lub dachowych Miejsce pr...

17.06.202417.06.2024