Filtruj

Praca Dachy - Jarocin

1-3 z 3 ofert pracy

DEKARZ -BLACHARZ BUDOWLANY

P.P.H.U. MATELDACH MIŁOSZ MATELAP.P.H.U. MATELDACH MIŁOSZ MATELA
Jarocin

Zakres obowiązków: Montaż i remonty wszystkich pokryć dachowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK DEKARZA

MARK -DACH MAREK SITEŃMARK -DACH MAREK SITEŃ
Dąbrowa

Zakres obowiązków: Pomoc w wykonywaniu konstrukcji i pokryć dachowych Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat B...

12.06.202412.06.2024

zatrudnię montażystów, obudowa hal płyta warstwowa

PRZEMEKPRZEMEK
Chocz

Zatrudnię pracowników , montaż ,obudowa hal płyta warstwowa (obornicka) pokrycia dachowe blachą trapez wiaty elewacje panelowe z blach. budynki przemysłowe, inwentarskie, chłodnie , przechowalnie, wiaty itp. wysokie wynagrodzenia....

10.06.202410.06.2024