Filtruj

Praca Dama B A - Szczecinek

1-3 z 3 ofert pracy

Agent nieruchomości Szczecinek i okolice

FREEDOM NIERUCHOMOŚCI ODDZIAŁFREEDOM NIERUCHOMOŚCI ODDZIAŁ
Szczecinek

W związku z intensywnym rozwojem biura Freedom Nieruchomości Oddział Szczecinek zapraszamy do współpracy osoby, które pragną rozwijać swoją karierę w tym zawodzie. Tworzymy silną markę, ponieważ wiemy, że praca, która wypełnia połowę naszego życia musi być zarówno miejscem zawodowego rozwoju, jak i...

19.04.202419.04.2024

Kurier DPD Szczecinek

DPD POLSKA SP. Z O.O.DPD POLSKA SP. Z O.O.
Szczecinek

DPD Polska, lider rynku usług kurierskich, do Oddziału w Szczecinku  poszukuje Kurierów: Oferujemy : gwarantowane wynagrodzenie w okresie wdrożeniowym współpracę na podstawie umowy kurierskiej (działalność gospodarcza) gwarancję stałych zleceń możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty na ...

16.04.202416.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Kasjer - Sprzedawca w drogerii

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Szczecinek

OBOWIĄZKI: - profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,- sprawna obsługa kasy fiskalnej,- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.WYMAGANIA: - komunikatywność (umiejętność pracy z klientem),- umiejętność pracy...

04.03.202404.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,5156 s