Filtruj

Praca Dama C - Sarbinowo

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Sarbinowo

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Sarbinowo

Zakres obowiązków: Obchody po obiekcie Ochrona mienia Wymagania: Dyspozycyjność Niekaralność Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Stawka 23,00 netto Elastyczny grafik Praca w miłej atmosferze Nie wymagamy doświadczenia – oferujemy szkolenie Oferta pracy sezonowej z możliwoś...

28.05.202428.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kucharz / Pomoc Kuchenna - praca sezonowa w Sarbinowie

MIRELLAMIRELLA
Sarbinowo

Restauracja w Sarbinowie Poszukuje Kucharza / Pomoc Kuchenną – Praca Sezonowa Restauracja ,,Pod Brzózką’’ poszukuje osób na stanowisko Kucharz / Pomoc Kuchennado pracy sezonowej od Czerwca do połowy Września .Kuchnia prosta polska, mała karta. Co oferujemy dla Kandydata / Kandydatki: -wynagrodzen...

21.05.202421.05.2024
od 25 zł

Praca Bar/Sarbinowo ,nocleg i wyżywienie

MARTAMARTA
Sarbinowo

Witam wszystkich odwiedzających. Poszukuję osób do pracy w Barze w Sarbinowie. Oferuje nocleg na miejscu oraz niepełne wyżywienie. Proszę o kontakt osoby pełnoletnie oraz posiadające książeczkę sanepidowską. Poszukuję osób do obsługi klienta, do przyrządzania prostych dań obiadowych. Nie oczekuję d...

20.05.202420.05.2024