Filtruj

Praca Damian - Zwoleń

1-3 z 3 ofert pracy

Dam pracę Ogolnobudowlane

DAMIANDAMIAN
Zwoleń

poszukuję fachowców z doświadczeniem,pomocników oraz zatrudnie cale brygady do pracy przy wykonywaniu dociepleń, elewacji, wykończeń ,dekarzy, prac ogólnobudowlanych Wymagania - sumienność - punktualność - bez nałogów Praca stala, wiecej informacji po kontakcie telefonicznym 7 3 0 6 9 6 4 0 7...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA - KASJER

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE D&W DAMIAN WIRSKIPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE D&W DAMIAN WIRSKI
Lipsko

Zakres obowiązków: Praca w sklepie spożywczo przemysłowym, obsługa klienta. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - obsługa kasy fiskalnej umiejętność - komunikatywność Doświadczenie zawodowe mile widziane....

18.04.202418.04.2024

Sprzedawca – kasjer

Lipsko

Praca w sklepie spożywczo przemysłowym, obsługa klienta....

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0268 s