Filtruj

Praca Danuta - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

Krawcowa potrzebna od zaraz

DANUTA MARTYNOWSKADANUTA MARTYNOWSKA
Włocławek

Dodatkowa praca dla Krawcowej w domuPrzerôbki I poprawki krawieckieZapraszam warto spróbować Na rozmowę ul.kaliska 87a Włocławekkrawcowa nad stokrotkaLub dzwoń 695-484-155...

27.04.202427.04.2024

REFERENT DS. TURYSTYKI R42/0915-438/24

BIURO TURYSTYCZNE TURYSTA OŚRODEK ORGANIZACJI REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RYSZARD ZIELIŃSKI, DANUTA ZIELIŃSKA, ANETA ZIELIŃSKA, S. C.BIURO TURYSTYCZNE TURYSTA OŚRODEK ORGANIZACJI REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RYSZARD ZIELIŃSKI, DANUTA ZIELIŃSKA, ANETA ZIELIŃSKA, S. C.
Włocławek

Zakres obowiązków: obsługa klienta Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - obsługa komputera wykształcenie min. średnie, znajomość obsługi komputera...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla Krawcowej

DANUTA PRACOWNIA KRAWIECKA WŁOCŁAWEKDANUTA PRACOWNIA KRAWIECKA WŁOCŁAWEK
Włocławek

Praca dla krawcowej ,dodatkowa w domu, Zwężanie ,skracanie,wszywanie zamków oraz wiele podobnych...

15.04.202415.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0221 s